VIDEO: Ketija atklāj, kādēļ sagriezusi konkurentes kleitu! Netīrajās dejās virmo greizsirdība

4 komentāri
VIDEO: Ketija atklāj, kādēļ sagriezusi konkurentes kleitu! Netīrajās dejās virmo greizsirdība
Foto: ekrānuzņēmums

Šovs Netīrās dejas ir pārsteigumu pilns, un šoreiz mūs pamatīgi ir pārsteigusi šova dalībniece Ketija, kura atklāj, kādēļ sievietes ir gatavas konkurentēm sagriezt pat kleitas!

Šovā netrūkst piedzīvojumu. Karstasinīgās Roberta meitenes tik tiešām cīnās par puiša sirdi un ir gatavas darīt trakas lietas, lai tikai nenonāktu zaudētāju lomā. Arī smaidīgā dalībniece Ketija šova laikā ir gatava darīt trakas lietas un ļauj virsroku emocijām. Sarunā ar Ketiju atklājām, kādēļ viņa sagrieza Elīnas kleitu un ko viņa domā par savām konkurentēm un ļoti izskatīgo puisi Robertu.

Nepalaid garām nevienu šova sēriju un skaties to apskatus Skaties.lv sieviešu sadaļā. Apskati, kā Aināram klājās randiņā kopā ar Kati šeit, kā arī atceries pirmos deju soļus, ko dejoja Roberta meitenes šeit.

Video

Kāds bija iemesls, kādēļ sagriezi Elīnas kleitu?

Šovā valdīja riktīga greizsirdība, un uzskatīju, ka es varētu zaudēt šai meiteni, respektīvi man bija kaut kas jādara lietas labā, protams, tas bija tikai un vienīgi emociju varā. Es tāda īstenībā neesmu. Es to nožēloju, un to es negribēju tā darīt.

Ko tu domā par Elīnu. Viņa tev ir konkurente?

Es uzskatu, ka konkurente ir katra meitene, jo mēs nezinām vēl, kāda odziņa ir katrai meitenei un kas katrai ir aiz ādas. Šobrīd iespaids man tāds, ka Elīna man vēl nav konkurente, bet varbūt, ka no viņas puses kas iekšēji parādīsies. Varbūt parādīsies viņas iekšējais velniņš un parādīs savus radziņus. Bet pagaidām no meitenēm neko nevar zināt.

Foto

Ko vēl esi gatava traku darīt puiša dēļ?

Ja puisis iepatīkas, esmu gatava uz daudz ko. Trakākā lieta, ko es būtu gatava darīt. Varētu nolēkt ar gumiju puiša dēļ, pat ja man būtu ļoti bail.

Ko tu domā par Robertu? Kādas ir viņa labās īpašības?

Man Roberts ļoti simpatizē, pamanīju, ka viņš ir ļoti jautrs, arī treniņos to varēja redzēt. Mums vienmēr veidojas ļoti foršas sarunas. Viņš ir ļoti sirsnīgs cilvēks.

Foto