VIDEO: kāzu “feili”, kas liks smieties ikvienam

Komentāri

Kāzas ir svētki, kurus plānojam vairākas nedēļas un pat mēnešus iepriekš, lai viss būtu perfekti. Šiem pāriem viss noteikti bija izplānots, bet varam apgalvot, turot roku uz sirds, ka viņi savu kāzu dienu neaizmirsīs nekad. :)

Kūka, kas apgāžas, pušķis, kas iesprūst basketbola grozā, un pāris, kas izmirkst upē. Šie ir tikai daži no šā video smieklīgākajiem atgadījumiem. Skaties pati! Jācer, ka tava kāzu diena iztiks bez šādiem “feiliem”. Veselu smiešanos! :)

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto:

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl