Video: kas obligāti jāņem vērā, fotografējot, lai bilde izdotos perfekta

Komentāri

Ja Ziemassvētku brīvdienās esi nolēmusi doties nelielā ceļojumā, noteikti vēlēsies arī nofotografēties pie slaveniem un vienkārši skaistiem un interesantiem apskates objektiem, tieši tāpat kā to mēģina darīt Bez Tabu korespondents Ēriks Palkavnieks.

Fotogrāfs ar pieredzi Agris Semēvics izvērtē Ērika veikumu, kurš mācījies fotografēt, pētot “selfiju” vai “pašbilžu” atrastos paraugus internetā. Protams, ka daudz labāk, ja iemūžināt tūristu pie kāda slavena apskates objekta palīdz ”cilvēks no malas”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

 

Nevainojamā fotogrāfijā fonā jūrai būtu jābūt horizontāli taisnai, bet Eifeļa tornim vertikāli taisnam, turklāt redzamam visā augumā.

Fotografējoties nav obligāti jāskatās objektīvā, tas piešķir fotogrāfijai zināmu māksliniecisku auru. Fotogrāfijā vienmēr jāpievērš uzmanība fonam, vai gadījumā slavenajam tūrisma objektam līdzās netraucē kāds ”svešķermenis” – neglīts žogs vai atkritumu urna.

Agris digitālo fotogrāfiju laikmetā iesaka fotografēt daudz un dažādus variantus, jo liekās un neizdevušās fotogrāfijas var vienkārši izmest ārā.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl