Video: kas obligāti jāņem vērā, fotografējot, lai bilde izdotos perfekta

Pievienot komentāru
Video: kas obligāti jāņem vērā, fotografējot, lai bilde izdotos perfekta
Foto: ekrānuzņēmums

Ja Ziemassvētku brīvdienās esi nolēmusi doties nelielā ceļojumā, noteikti vēlēsies arī nofotografēties pie slaveniem un vienkārši skaistiem un interesantiem apskates objektiem, tieši tāpat kā to mēģina darīt Bez Tabu korespondents Ēriks Palkavnieks.

Fotogrāfs ar pieredzi Agris Semēvics izvērtē Ērika veikumu, kurš mācījies fotografēt, pētot “selfiju” vai “pašbilžu” atrastos paraugus internetā. Protams, ka daudz labāk, ja iemūžināt tūristu pie kāda slavena apskates objekta palīdz ”cilvēks no malas”.

Foto

 

Nevainojamā fotogrāfijā fonā jūrai būtu jābūt horizontāli taisnai, bet Eifeļa tornim vertikāli taisnam, turklāt redzamam visā augumā.

Fotografējoties nav obligāti jāskatās objektīvā, tas piešķir fotogrāfijai zināmu māksliniecisku auru. Fotogrāfijā vienmēr jāpievērš uzmanība fonam, vai gadījumā slavenajam tūrisma objektam līdzās netraucē kāds ”svešķermenis” – neglīts žogs vai atkritumu urna.

Agris digitālo fotogrāfiju laikmetā iesaka fotografēt daudz un dažādus variantus, jo liekās un neizdevušās fotogrāfijas var vienkārši izmest ārā.

Video