VIDEO: Karlsons, Vilks un Zaķītis, Pūks un Gena. Iepazīstini bērnu ar saviem bērnības varoņiem!

Pievienot komentāru
VIDEO:  Karlsons, Vilks un Zaķītis, Pūks un Gena. Iepazīstini bērnu ar saviem bērnības varoņiem!
Foto: freeimages.com

Protams, ka viņi tava bērna acīs nepārspēs ne Minionus, ne Ledus laikmeta, ne Madagaskaras filmu varoņus, un kur nu vēl Transformerus, Pokemonus vai Bakuganus… Taču bērni visos laikos neko nevēlas tik ļoti, kā pavadīt laiku kopā ar saviem vecākiem. Tad uzaicini savu atvasi paskatīties kopā tās multfilmas, kuras tu televizora ekrānā bērnībā gaidīji kā svētkus. Izmanto šo kopā būšanas laiku un, skatoties filmas, pastāsti bērnam vairāk par ekrānā redzamo, par notikumiem tavā dzīvē, kas saistās ar šīm “multenēm”, par savām izjūtām un emocijām, tās toreiz skatoties. Tad arī bērna acīs šī filmām būs pavisam cita vērtība. 

Nu, pagaidi!

Kad televizorā atskanēja jautrā “lallināšana”, kas ieskandināja multfilmu “Nu, pagaidi! ( jeb, kā toreiz visi saucām “Nu pogoģi! “), tad cita raidījuma skatīšanās pa otro ( un vienīgo alternatīvo Tv kanālu), kuru varbūt gribēja tieši tad vērot pieaugušie, tika bez ierunām atlikta. Ja kādos svētkos ( Jaunais gads, vai 8.marts) programmas sastādītāji ieplānoja rādīt visas tobrīd nofilmētās “Nu, pagaidi!” sērijas, tad ar trīcošu sirdi šo “saldo ēdienu” jau gaidījām nedēļu iepriekš, kad uzzinājām par gaidāmo notikumu laikrakstā “Rīgas Viļņi”.

Video

Stremjanka un Makarons

Čehoslovākijā uzņemtā ļoti jaukā un mīļā multene par diviem sunīšiem un vārnu – kaitnieci bija….”importa prece”, kuras vērtība tādēļ vien auga ar katru jaunu sēriju.

Video

Vinnijs Pūks

Pasaulē ir zināmi vairāki varianti, kā ir ilustrēts Vinnija Pūka tēls. Piekritīsi, ka mūsu bērnības Pūks ir visforšākais….

Video

Brālītis un Karlsons

Ar Krlsonu ir līdzīgi kā ar Vinniju Pūku. Latviešu bērniem tajā laikā bija laimējies divkārt, jo mums bija pašiem savs -vislabākais Karlsons pasaulē: aktrise Vera Singajevska, kura šo tēlu iedzīvināja uz Jaunatnes teātra skatuves.

Video

Ezītis miglā

Šai multenei raksturīgi – jo bērns kļuva lielāks, jo filmiņa vairāk patika. Pieaugušie to citē….

Video

Krokodils Gena un Pekausis

Labsirdīgais Krokodils Gena, kurš strādāja Zooloģiskajā dārzā par krokodilu, un nezināmās izcelsmes zvēriņš Pekausis ir viens no mūsu bērnības visspilgtākajiem duetiem.

Video