VIDEO: kāpēc Tēta nedienas Latvijā dalībnieks ietērpa bērnu ruksīša kostīmā?

Komentāri

Tēta nedienas Latvijā dalībnieks Valērijs pierādīja, ka vīrieši var ļoti daudz – pat uztaisīt savai jaunākajai atvasei masku teātrim. Valērija un Kristīnes piecgadīgais dēliņš Alekss iejutīsies ļoti nozīmīgā lomā bērnudārza teātrī – viņš būs ruksītis!

Valērijs pats atzina, ka nekad nav darījis neko līdzīgu, tāpēc šī bijusi interesanta pieredze. Pati Kristīne priecājas, ka tikusi vaļā no šī uzdevuma izpildes, jo viņa priekšroku dod nopirkt jau gatavu kaut ko. Kā Valērijam izdevās izgatavot ruksīša masku savam dēliņam – skaties šajā video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl