Komentāri

Tērpu dizainere Indra Salceviča ir modelējusi un darinājusi tērpus daudzām mūsu slavenībām – gan dziedātājiem, gan aktieriem, gan TV raidījumu vadītājiem. LNT raidījumā Košākai dzīvei tā vadītāja aktrise Agnese Zeltiņa Indrai uzdod ļoti vienkāršu, bet ārkārtīgi sarežģīti atbildāmu jautājumu: kam obligāti jābūt katras latviešu sievietes garderobē?

Ļoti daudzām no mums šis jautājums nav devis mieru. Kas gan ir tie “atslēgas” apģērbi un aksesuāri, kas veido tādu drēbju skapja saturu, ko atverot, sievietei nav jāsecina, ka “atkal nav, ko vilkt mugurā”.

Foto

Daudzām no mums noteikti par lielu pārsteigumu, Indra atbild, ka aksesuārs Nr. 1… ir smaržas. Smaržām sievietes arsenālā ir jābūt daudz un dažādām. Lai no aromātu kolekcijas varētu izvēlēties smaržu atbilstoši notikumam, garastāvoklim, tērpam u.tml.

Domājot par apģērbu, Indra saka, ka sievietes apģērbu “bāzei” ir jābūt klasiskai, uz kā pamata viņa var tālāk veidot savu tēlu. Klasiskās lietas ir zīmuļsvārki, kreklablūze un žakete, kas ir aktuāla piegriezuma. Jebkuras sievietes garderobē, lai kāds arī ir viņas stils, klasiskās lietas ir vissvarīgākās.

Video

Lasi vēl