VIDEO: kādi “podi jānogāž” alkohola reibumā, lai sieviete zvērētu vairāk nedzert

2 komentāri
VIDEO: kādi “podi jānogāž” alkohola reibumā, lai sieviete zvērētu vairāk nedzert
Foto: ekrānuzņēmums

Šīs vasaras sezonā seriāla Viņas melo labāk varones ir nodibinājušas ļoti ciešu draudzību ar “zaļo pūķi”. Šķiet, ka nav nevienas sērijas, kurā vismaz kāda no draudzenēm nebūtu pamatīgi piedzērusies. Taču – pēc pēdējiem notikumiem, viena no viņām plostošanai ir pielikusi punktu.

Jau kuro sēriju var ar līdzjūtību vērot, cik grūti ir pamosties pēc kārtīgas ballītes, un atsaukt atmiņā senās dzejas rindas: “Nakts dzīres nav vērtas to moku, ko atnes paģiru rīts…”

Jaunākajā sērijā Marta un Simona “padauzījās” tā pamatīgāk. Pēc sēdēšanas pie smalki uzklāta galda un cienāšanās ar dažādiem ēdieniem, bet daudz vairāk – dzērieniem, draudzenes nolēma divvientulībā padejot, uzjautrinot Gati Blūmu (kurš viešņām joprojām stāsta, ka ir Visvaldis) un līdz sašutumam novedot Margaritu, kura nav dzērusi ne grama. Aizdejojot līdz baseinam, dāmītes, daudz nedomājot, metās peldēt ar visām drēbēm.

Foto

Nākamajā rītā atklājas, ka pa vidu “aktivitātēm” abas Jautrītes ir kārtīgi aizvainojušas arī savu draudzeni Margaritu, kura paziņo, ka viņu trijotnes draudzībai ir beigas, bet Simona – atlaista no darba. Simona nesaprot Margaritas rīcību, bet Marta notikušo pārdzīvo daudz vairāk un apzvēr vairāk alkoholu nelietot. Jānovēl veiksme un jāvēro, kā dāmas apņemšanās īstenosies dzīvē. Skaties viedeo!

Video