VIDEO: kādam jābūt tavas jahtas kapteinim? Stila ikona Māris Gailis

Komentāri

Iespējams, tev šovasar palaimēsies un tu dosies izbraukumā ar jahtu – lielu, smalku, baltu. Protams, ka tu vēlētos, lai arī jahtas galvenais cilvēks būtu tikpat elegants un smalks kā pati jahta. Ja runa ir par jahtu un burāšanu, tad Latvijā joprojām pasaules apceļotāja ar jahtu simbols ir Māris Gailis. 

Vai ir iespējams izveidot vienotu jūrnieka, ekspolitiķa un uzņēmēja ģērbšanās stilu? Raidījuma Bez tabu: Dzīves smalkumi vadītājs Ēriks Palkavnieks ir gatavs to noskaidrot. Salikt trīs Māra Gaiļa nodarbošanās šķautnes vienā kopīgā stilā neesot pārāk sarežģīti, tā uzskata stiliste Gita Šildere un ir gatava ietērpt modeli Māri ( ne Gaili), kurš iejutīsies Māra Gaiļa manekena lomā. Gita centīsies apvienot klasisko un sportisko/ jūrnieku stilu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vispirms – bikses. Ideālā gadījumā tās ir nevis džinsu, bet parasta auduma bikses. Apavi – sportiska stila, ar mitruma izturīgu zoli. Gita izvēlas baltu polo kreklu, bet žaketi, – protams, ka gaiši zilā krāsā. Turklāt žaketes krāsa ļoti saskan ar apavu krāsu, ko Gita nosauc par sezonas aktuālāko krāsu. Nepieciešamie aksesuāri – balts pulkstenis un saules brilles. Modelis Māris atzīst, ka jūtas ļoti labi un ērti.

Foto

Pats Māris Gailis gan atzīst, ka polo kreklus nekad nevalkā, ja nu vienīgi kādreiz pie džinsu biksēm. Krekls ar lieliem uzrakstiem – galīgi neesot trāpīts. Taču bikses vienā krāsā, bet žakete citā – šāds salikums ļoti bieži ir esot Māra Gaiļa ģērbšanās stilā. Māris pastāsta, ka uz jahtām, jahtklubos esot ļoti strikti ģērbšanās noteikumi, ko paši burātāji bieži vien piemirstot. Baltas bikses drīkst vilkt tikai no saules lēkta līdz saulrietam. Nedrīkstētu tās valkāt,  pirms nav pacelts navigācijas karogs.

 Video

Lasi vēl