VIDEO: kad brīvdienu rītā gribas ko saldu, bet nedrīkst…

Komentāri

Realitātes šova Tēta nedienas Latvijā 12. sērijas varoņi bija sirsnīgā ģimene no Ozolnieku novada. Kamēr mamma baudīja piecu dienu atpūtu Jūrmalā, tētim bija jāuzņemas atbildība par mazajām meitiņām Šarloti un Amēliju. Lai arī tētis visus uzdevumus veica godam, bija kāds moments, kas saraudināja arī daudzus skatītājus…

Mazā Šarlote, vēloties ar karoti ēst cukuru, sabēdājās, jo tētis to, protams, neatļāva darīt. Ikvienam no mums pa retai reizei prasās ko saldu un garšīgu, bet, kā zināms, kas par daudz – tas par skādi!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl