VIDEO: kā vispareizāk saģērbt mazuli ziemas periodā

Komentāri

Reizēm jaunajām māmiņām ir grūti saprast, vai bērns ir saģērbts tā, lai viņš justos komfortabli gan ārā, gan iekštelpās. 

Piemērotākā istabas temperatūra pavisam maziem bērniem ir no 20- 23 grādiem. Tikko dzimis zīdainītis, kurš galvenokārt tikai guļ un ēd, ir jāsaģērbj par vienu drēbju kārtu vairāk nekā ir saģērbusies māmiņa. Savukārt, ja mazulis jau ir aktīvs un kustīgs, tad ir jāņem vērā pavisam citi noteikumi. Sertificētas bērnu māsas Elitas Svarenieces pārliecība: “Te vajadzētu vienu kreklu mazāk nekā mammai.” Lai saprastu, kā jūtas gadu vecā Adele, viņas mamma Ksenija mēģina iejusties savas meitas “ādā” – apsēžas uz grīdas un cenšas darīt visu, ko dara meitiņa. Drīz vien mammai kļūst skaidrs, ka ilgi nav iespējams izturēt vilnas zeķēs un džemperī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

 

Ja ar bērnu dodas pastaigā, tad līdz gadam vislabāk ir vilkt kombinezonu, bet tikko kā mazulis sāk skriet kājām pats, ērtāk būs viņu apģērbt biksēs un siltajā jakā. Elita Svareniece vērš uzmanību, ka vecākiem jābūt ļoti uzmanīgiem, lai bērnu nepārkarsētu.

Video

Lasi vēl