VIDEO: kā sākt trenēties ar TRX

Komentāri

Ziema ir visīstākais gadalaiks, kad jau vajadzētu sākt domāt par nākamās vasaras peldkostīmu sezonu. Ja esi nopietni nolēmusi ķerties ”vērsim pie ragiem”, tad ir vērts labi izsvērt visus ”par” un ”pret,” lai ne tikai fiziski izkustētos, bet no tavām fiziskajām aktivitātēm būtu arī kāda jēga.

Ja esi tikai dzirdējusi par vingrošanas trenažieri TRX, tad raidījumā LNT brokastis treneris Kārlis Anitens tevi iepazīstinās ar visām tā ”ekstrām.” Kārlis TRX sauc vienkārši par ”šņori ar rokturiem.” TRX ir piekares trenažieris, ar kura palīdzību var veikt funkcionālu treniņu, kurā vingrojam paši ar savu svaru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto:

Tas ir efektīvs vingrošanas veids, jo, vingrojot ar TRX, ir jānotur līdzsvars, tādēļ strādā ne tikai tās muskuļu grupas, kuras apzināti darbinām, bet strādā visi dziļie muskuļi. Tādējādi ķermenim iepazīšanās ar TRX ir liels šoks. Iesācējiem visieteicamākais režīms vingrošanā ar TRX ir divas reizes nedēļā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl