Komentāri

Es tevi saģērbšu labāk nekā tu pati sevi, un man ir jābūt stilīgākajam, tu tur neko neizdarīsi, šādus apgalvojumus bērni sniedz mammām iepirkšanās laikā.

Mēs labi zinām, ka populārs ir kļuvis veids, kad puiši pieņem izaicinājumus un uzdrīkstas darīt vīriešiem tik nepierastas lietas, kā pucēt savas meitenes, grimējot un arī piestrādājot par stilistu. Šodien piedāvājam tev ieskatīties, kā ar šo izaicinājumu tiek galā bērni, kuri ir gatavi sapucēt mammas pavasara košajās, spilgtajās un, ievērības cienīgās krāsās. Bērni stilisti – mammas modeles. Kā mammas tika sapucētas, skaties pievienotajā video.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Arī šoreiz apģērbs bija jāpieskaņo pie spilgtas krāsas kurpēm. Mazais Valts un viņa mamma Dace ar izaicinājumu tiek galā visai veiksmīgi. Valts atzīst, ka sieviešu veikalos visur spīd rozā toņi, kas ir šausmīgi un par traku, bet Estere apgalvo, ka ir apmulsusi, jo nezina kā sapucēt savu mammu. Piedaloties izaicinājumā bērni savas mammas saģērba šīs sezonas aktuālākajos toņos, un pierādīja, ka arī mazākie ir cienīgi sevi saukt par stilistiem.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl