VIDEO: kā pareizi saiņot dāvanas

Komentāri

Ziemassvētki ir pārsteigumu, dāvanu un brīnumu laiks. Nav būtiski, kāda ir dāvana, bet – kā tā tiek pasniegta, ar kādu attieksmi un kā dāvana tiek vizuāli noformēta. Video sniegs tev padomus dāvanu saiņošanā, kā pārsteigt draugus un tuvākos svētkos.

Šobrīd, kad ziemas laiks mūs nelutina ar baltu sniega segu, tas nav iemesls, lai mēs nelutinātu savus tuvākos ar sniegoti izgreznotām dāvanām. Saiņojot dāvanu, varam to papildināt ar Ziemassvētku smaržu, izmantojot anīsa zvaigznītes, krustnagliņas un kanēli, kas lieliski papildinās dāvanu. Saiņojot dāvanas, izvēlies zelta kasti ar lenti un svētkiem atbilstošus rotājumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Noderīgs dāvanu saiņošanas rīks ir abpusējais “skočs”. Šobrīd aktuālākā tendence ne tikai interjerā, bet arī sadzīvē, ir kļuvusi ekoloģija. Aktuāla kļūst koka tematika, tādēļ dāvanu saiņošanā var izmantot papīru, kas līdzīgs kokam, dāvanu izrotāt ar čiekuriem un kadiķa zariņiem.
Dāvanu saiņošanai vari izvēlēties daudzveidīgas dāvanu papīra krāsas, un tās pieskaņot katram saņēmējam atsevišķi. Jānis Buševics dāvanu saiņošanai iesaka izvēlēties viena veida saiņošanas papīru, tomēr, ja ir vēlēšanās, var izmantot dažāda veida lentes, dāvanas saiņot vienādā tematikā. Smalkākās lentes noderēs, lai visu labāk nostiprinātu un sasietu, savukārt biezākas paredzētas izgreznošanai. Aksesuāri, kas pievienoti dāvanām, lieliski noderēs arī pēc svētkiem vai eglītes dekorēšanā.
Aktuālākie toņi šoziem ir zelta, smalkais greznums, dabas toņi un dabas materiāli. Nebaidies eksperimentēt un šogad sarūpē īpaši svinīgus dāvanu iesaiņojumus.

Foto

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Lasi vēl