Komentāri

TV3 šova “Gatavo 3” jaunās sezonas atklāšanas pirmā raidījuma galvenais “varonis” bija kartupelis. Kā to pareizi nomizot un ko iesākt ar kartupeļu mizām, pastāstīja šova veterāne Anna Panna un jaunpienācējs Uģis Veits.

Anna Panna laipni padalās ar kādu internetā noskatītu veidu, kā vislabāk nomizot kartupeli, lai nezaudētu visas vērtīgās vielas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Pati intensīvākā kartupeļu garša ir tieši mizā. Tādēļ Uģis Veits dod vērtīgu padomu, ko iesākt ar kartupeļu mizām, kas palikušas pāri, gatavojot, piemēram, kartupeļu biezputru.

Video

Foto:  “Gatavo 3” piektās sezonas starts

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl