2 komentāri

Tām, kurām patīk skandināvu stils, patiks arī šī vienkāršā, bet ārkārtīgi gaumīgā Dari pats ideja.

Baiba šajā istabā jau ieviesa vienu oriģinālu ideju, izveidojot pakaramos no koka zariem, nopūšot tos ar krāsu, un to pašu vajadzētu izdarīt arī ar koka kastēm.

Vislabāk krāsot ar pūšamajiem flakoniņiem, tādā veidā iegūstot perfektu reljefu.

Baiba pačukst priekšā, ka šāda veida koka kastes var atrast būvmateriālu veikalos. Nav jātērē lieka naudiņa par jau nokrāsotām mēbelēm.

Lūk, cik skaists izvērtās gala rezultāts!

Video

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl