Komentāri

Iegādāties ratus gaidāmajam mazulim ir ļoti svarīgs uzdevums. Pirms doties uz veikalu izvēlēties ratus, ir jāsaprot savas vēlmes un vajadzības, lai ratiņi atbilstu ģimenes dzīves ritma un kārtības ieradumiem.

Tā kā mazulis gaidāms ziemā, tad  māmiņai Diānai, izvēloties ratus ir svarīgs kulbas izmērs. Lai tajā būtu gan vieta bēbim, gan sedziņai, gan siltajam kombinezonam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijai ziemās ir raksturīgs vējainais un mitrais laiks, tādēļ mūsu platuma grādos ir svarīgi, lai varam mazuli pasargāt no vēja pūsmām, lietus un sniega. Tādēļ būtiski ir izvēlēties ratus, kur kulbai ir dažādi aizsarg pārsegi un jumtiņa ”pagarinājums”. Svarīgi arī, lai kulba retiem ir pietiekami dziļa.

Foto

Ja ikdienā rati ir jānes pa kāpnēm vairākus stāvus, tad noteikti jāpievērš uzmanība ratu svaram. Māmiņu klubs testē ratus, kuri sver 13 kg. Taču ir pieejami gan vieglāki, gan arī smagāki rati.

Liels palīgs ikdienā: lai uz izvēlēto ratu rāmja būtu iespējams uzlikt arī autokrēsliņu.

Ja ziema tiešām izrādīsies tikpat balta un dziļa kā pirmajā novembra nedēļā, tad lieti noderēs rati, kam riteņu vietā ir iespēja piepirkt slēpes, ko var pielikt pie priekšējiem ratu riteņiem.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl