VIDEO: jautri! Vīrietis mākslas vingrošanā uzstājas ar aizsargķiveri

Komentāri

Raidījuma LNT Brokastis korespondents Oskars Lepers jau pirms diviem gadiem bija iejuties mākslas vingrotāja lomā. Toreiz viņš vingroja ar lenti. Tagad jaunskungs ir pieņēmis jaunu izaicinājumu.

Latvijas mākslas vingrošanas izlases galvenā trenere Gaļina Marjina mākslas vingrošanas “aksesuāru” vālītes salīdzina ar sievieti un tāpēc brīdina, ka ar vālīti ir jāvingro ļoti, ļoti maigi. Oskara uzdevumi: ar vālītēm riņķot, pozēt un dažādi tās mētāt. Vālītes ir viens no vistraumatiskākajiem mākslas vingrošanas “aksesuāriem”. Ja vingrotājs neuzmanīsies, ar vālīti var ”dabūt pa galvu”. Tādēļ Oskaram, kurš pirmo reizi mēģina vingrot ar vālītēm, Gaļina iesaka uzlikt galvā aizsargķiveri.

Foto

Ar kreiso roku griežot, Oskaram vālītes negrib klausīt, bet ar labo roku veicas itin labi. Neraugoties uz pieredzes trūkumu, Oskars nebaidās ar “pirmo piegājienu” uzstāties kopā ar Rīgas Vingrošanas skolas audzēknēm. Pēc priekšnesuma Gaļina Marjina desmit ballu sistēmā piešķir Oskaram atzīmi septiņi.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl