VIDEO: jau pirmajā randiņā Ainārs samulsina Kati ar ”karstajiem” jautājumiem!

Pievienot komentāru
VIDEO: jau pirmajā randiņā Ainārs samulsina Kati ar ”karstajiem” jautājumiem!
Foto: ekrānuzņēms

Beidzot trakumi ar Evelīnu ir pierimuši, un laiks ir īstām pieaugušo sarunām. Šova trešajā sērijā Ainārs ir gatavs uz randiņu vest šova, iespējams, klusāko meiteni Kati. Randiņš gan neizvēršas par patīkamu Katei, kad Ainārs uzsāk ”karstās” sarunas.

Pirmajā randiņā Ainārs un Kate devās izjādē, kuras laikā tika apspriesti dažādi intīmas dabas jautājumi. Attiecības, mīlestība un, protams, dejošana. Kate ir salsas pasniedzēja un šovā par sevi jūtas droša un pārliecināta, un ar deju problēmas nebūšot. Tie, kuri spēj sadejoties uz deju grīdas, spēj saprasties arī dzīvē.

Foto

Sarunā ar Aināru Kate atklāja uzskatu, ka tie puiši, kuri ir prasmīgi dejotāji, prot labāk savaldzināt sievietes un viņas izmantot, jo vīrieši-dejotāji jūt sievietes, kā arī vairāk saprot sieviešu ķermeni un spēj viņai sekot līdzi. Randiņam ritot, patīkamo gaisotni nomaina apmulsums, jo Ainārs metas izjautāt Kati par pikanto tēmu. Pie Aināra jautājuma, vai dejotājs ir labs mīlnieks gultā, Kate nedaudz samulsa.

Skaties pievienoto videoklipu un uzzini, ar kādiem jautājumiem Ainārs iztaujāja Kati un kāda bija viņas reakcija! Ja esi palaidusi garām pirmos šova deju soļus, tos vari apskatīt šeit.

Video