VIDEO: ir vērts! izbaudi Jūrmalu arī ziemā

Komentāri

Mūziķa Andra Sējāna un vokālās grupas Knīpas un Knauķi vadītājas Sanitas Sējānes ģimene sestdienas rītu beidzot pavada kopā. Tā kā Sējāni ir jūrmalnieki, viņi dodas uz netālo Dzintaru Mežaparka bērnu laukumu. Kopā ar viņiem rītu Jūrmalā pavadīja Bez tabu : Dzīves smalkumi vadītāja Baiba Runce.

Sējāni uz Dzintaru Mežaparku nāk šūpoties katrās Lieldienās, taču šā brīža laika apstākļi nebūt neliedz kārtīgi izšūpoties arī decembra vidū. Andris Sējāns uzskata, ka tieši šobrīd ir iespējams izbaudīt īsto Jūrmalu. Bērnu laukumā pie šūpolēm un citām atrakcijām rindas nestāv. Šeit tagad var sajust mieru, klusumu un pabūt prom no pilsētas kņadas. Vasaras sezonā par šādu ”ekstru” var tikai sapņot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ūdens priekus Jūrmalā ziemas periodā var baudīt Līvu Akvaparkā. Lai arī jūrmalnieki, Sējāni aizņemtības dēļ šeit nav visai bieži viesi. Mazajiem bērniem vislabāk patīk plunčāties siltajā viļņu baseinā, bet lielākie – ”iekaro” visus krāsainos ūdens atrakciju tuneļus pēc kārtas.

Video

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl