Komentāri

Par jaunāko twitter.com sensāciju kļuvis video, kurā redzams, kā pingvīns pieķer savu ”sievu” ar mīļāko un izraisa pamatīgu kautiņu.

Videoklipu savā Twitter.com kontā ir ievietojis Nat Geo Channel, sniedzot amizantu un interesantu ieskatu pingvīnu dzīvē. Videoklipā ir redzams, kā pingvīns vīrs atgriežas mājās un pieķer savu sievu ar mīļāko. Tāpat kā cilvēki, arī pingvīni ir dusmīgi un aizvainoti. Nepaciešot sievas pāridarījumus, pingvīna tēviņš iesāka kautiņu ar sievas mīļāko.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī reti ir gadījumi, kad cilvēki savās attiecībās sānsoli var paciest, to nespēj arī pingvīni. Kautiņa laikā pingvīni pat cīnās līdz asinīm, lai aizbaidītu prom ”sievas” mīļāko. Vīrs šajā strīdā uzvarēja un pazemotais mīļākais pameta migu. Kāds ir video, kas izraisījis tik lielu rezonansi sociālajos tīklos, skaties pievienotajā videoklipā. Brīdinām, ka video ir redzami nepatīkami skati.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl