Komentāri

Ko tik vīrieši nedara sieviešu dēļ. Izdzēš visu tālruņa atmiņu, lai atrastos vieta mīļotās sievietes bildēm. Streetstyle mode un sociālā vietne Instagram ir lielisks apvienojums, lai kļūtu pamanāma. Šis video ir kļuvis tik populārs interneta vietnē, ka ir pievērsis vīriešu uzmanību visā pasaulē, un divu dienu laikā, to ir apskatījuši vairāk nekā viens miljons cilvēku.

Video tiek apskatīta vīriešu ikdiena, dzīvojot kopā ar sievieti, kura ir modes pazinēja. Video vīrieši dalās ar savu pieredzi, kur viņu galvenais pienākums, ir uzņemt fotogrāfijas tā, lai mīļotā izskatītos skaista un būtu apmierināta ar bilžu kvalitāti. Kurai gan no mums nav bijusi situācija, kad visas bildes šķiet neglītas un pie tās īstās mēs netiekam. Video sievietes kontrolē, kā un kādā veidā vīrietim ir jāuzņem fotogrāfijas. Video vīrieši dalās pieredzē, ka sievietes var ātri apvainoties, ja kaut ko ne tā izdarīsi, piemēram, fotogrāfēs no nepiemērota augstuma, vai pirms kafijas tases bildēšanas, vīrietis no tās padzersies. Lieliski vārdi skanēja no vīrieša, kurš apgalvoja, ka kādreiz viņi ir ēduši pārtiku, nevis to fotografējuši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video


Vīrieši norāda, ka saskaras ar dažāda veida problēmām, obligāti laikus ir jākomentē pie mīļotās bildes Instagram, lai viņa neapvainotos un nedomātu, ka ir neglīta, ir jāveic lieli attālumi, lai nofotografētu tikai kājas kādā īpašā vietā, un kopumā jāparāda sabiedrībai, ka ar savu mīļoto pavada lielisku laiku. Vai tavs vīrietis arī ir sociālās vietnes Instagram husband jeb Instagram vīrs?

Lasi vēl