VIDEO: interesanti! Kā top raibās, garšīgās karameles

Komentāri

Ir pieņemts uzskatīt, ka sūkājamās, cietās un krāsainās karameles ir “pilnas ar ķīmiju” un pārbagātas ar dažādām E-vielām. Noskaties video un pārliecinies, ka Latvijā ražotas karameles vari droši likt uz kārā zoba un dot nogaršot arī savam bērnam.

Daudzi nespēj iedomāties, kā var “dabūt gatavas” mazās, krāsainās un ar odziņām izrotātās karameles. Īstenībā tas ir ļoti interesants un aizraujošs process: smalks un filigrāns roku darbs. Turklāt, ja runa ir par karamelēm, tas nenozīmē, ka tām obligāti ir jābūt saldām. Ir iespējams zem mēles palikt “konču” arī ar ķiploku garšu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl