VIDEO: Ināra ”pasvilina” Dāvida vaigus, atrodot grāmatu ar pikantu nosaukumu

Komentāri

Šova Precētie pret brīvajiem astotās sērijas varone Ināra ir īsta burve. Jau randiņa sākumā Ināra bija pārliecināta, kuri puiši ir aizņemti un kuri brīvie. Dāvids un viņa sieviņa ir karstasinīgs pāris, un ir gatavi jebkuram Ināras pārbaudījumam, bet uz vienu notikuma pavērsienu pāris nebija gatavs. Ināras atradums lika abiem mīlniekiem nosarkt.

Randiņā ar Dāvidu Ināra dzīvoklī atrod kaut ko pikantu un visai smieklīgu. Šoreiz Ināra grāmatu plauktā uzgājusi grāmatas. Pikantās dainas, erotiskās seksa pozas un kā saprasties ar mazo draudziņu. Arī Inārai patīk piešķilt dzirkstelīti, un metas pajokot un pasvilināt Dāvida vaigus, vai viņš savā vecumā nezina, kā saprasties ar mazo draudziņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Arī sieva metas vīru aizstāvēt, un stāsta, ka grāmata ir uzdāvināta tālajos vidusskolas laikos. Par šo situāciju abi pasmaidīja, bet, kā Dāvids reaģēja uz Ināras atrastajām grāmatām, skaties pievienotajā videoklipā. Ja vēlies uzzināt, kādēļ Ināra pameta randiņu ar Dāvidu, vari noskatīties šeit.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl