VIDEO: iemūžini vērtīgas atmiņas skaistā ģimenes albumā

Komentāri
VIDEO: iemūžini vērtīgas atmiņas skaistā ģimenes albumā

Bērni aug ļoti ātri, to mēs zinām, taču mums ir iespēja šo mirkli apstādināt un pat iemūžināt. Kā to var izdarīt, skaties video.

Vai tu varētu iedomāties dzīvi bez foto un video kameras. Cik daudz mēs esam spējīgas visu paturēt atmiņā? Vai mēs atcerētos, kā mēs izskatījāmies bērnībā, ja mums nebūtu bijis foto albums, vai, laikam ejot, mēs spētu atcerēties, kā ir izaudzis mūsu mazulis un izskatījies pirms nedēļas vai pat mēneša?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Tādēļ mums būtu jāpriecājas, ka ir izgudrotas tādas ierīces, kas spēj iemūžināt kaut nelielu daļiņu no mūsu atmiņām. Raidījumā uzzināsi, kā foto sesijas skaistās bildes var tapt krāšņā ģimenes atmiņu albumā, kas turpmāk glabās ģimenes īpašākos un nozīmīgākos notikumus.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl