VIDEO, FOTO: beidzot dejas! Novērtē šova Netīrās dejas meiteņu pirmās kustības!

Pievienot komentāru
VIDEO, FOTO: beidzot dejas! Novērtē šova Netīrās dejas meiteņu pirmās kustības!

Šova Netīrās dejas trešajā sērijā ir pienācis laiks, kad Roberta meitenēm ir jāparāda pirmais iespaids, izmantojot savas prasmes uz dejas grīdas. Lai pārliecinātu Robertu par pareizo izvēli, viņš meitenēm ir sagādājis īstu izaicinājumu, pārbaudot meitenes un viņu dejotprasmi. Pirmās kustības, pirmā deja, ko par to visu teica un domāja Roberts?

Gluži kā no filmas Dirty Dancig dažas no meitenēm ir pārliecinātas par sevi, un zina, ko ar deju vēlas panākt, savukārt citas ir mierīgas, nedaudz kautrīgas un pirmajā dejā visus savus trumpjus neizliek, kā arī neatklāj savu patieso dabu. Pārsteigumu pilnā Anete lieliski pierāda, ka deja var būt gan izaicinoša, bet ne vulgāra, gan arī vienkārša un eleganta.

Foto

Gurnu iekustināšana, roku vicināšana, seksīgi caururbjoši skatieni, kā meitenēm izdevās sevi ‘’atrādīt’’ Robertam ar pirmo deju, skaties pievienotajā videoklipā.  Kā arī uzzini, kā Roberts novērtē meiteņu dejotprasmi.

Video

Nekautrējies un izsaki savu viedokli aptaujā, kur vari atzīmēt un novērtēt, kā meitenēm ir izdevušies pirmie deju soļi. Atceries un nepalaid garām, kā otrajā sērijā meitenes metās aprunāt konkurenti. To vari skatīties šeit.

Foto

Kā tu vērtē Roberta meiteņu pirmos deju soļus?

Rezultāti:
79%

Pozitīvi

7%

Negatīvi

14%