Komentāri

Simonai un Filipam dzīvē kūsāt kūsā… Viņi iet ciemos, uzņem viesus jaunajā mājā un bauda jaunās guļamistabas romantisko interjeru… Lai arī viņiem ir daudz dažādu draugu, divvientulībā viņi jūtas vislabāk.

Simonas draudzene Ērika uzdevusi Simonai izvērtēt viņas bijušā drauga Valda jauno draudzeni Katrīnu, kad abi ieradušies aplūkot Saldā pārīša jauno māju. Par jaunās mājas iekārtojumu Simona no Katrīnas dzird tikai komplimentus. Arī namamātes gaumīgie auskari nepaliek bez ievērības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Tikko kā Filips pieceļas no galda, lai viesiem plašāk izrādītu jauno māju, Simona zvana Ērikai…

Video

Šoreiz Simona un Filips ir ciemos pie divām dāmām, kuras ir seksuālo minoritāšu pārstāves. Filips pārsteidz Simonu ar brīnumainu atjautību.

Video

Simona jauno guļamistabu vēlas iesvētīt daudz un bieži. Filips atrunājas, ka viņam ”darba laiks” beidzies, un ir klusā stunda. Kad Simona piesola interesantus ”iesvētību” risinājumus, Filips uzrunā cīņu biedru….

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl