VIDEO: Filips, nododot analīzes, netrāpa burciņā

Komentāri

Saldajam pārītim pienākusi diena ar rūgtuma “piegaršu”, jo nokļūt policijas iecirknī nav nekas patīkams. It īpaši, ja ir aizdomas par braukšanu dzērumā…

Filips nokļuvis policijā un nodevis urīna analīzes. Filips ir ļoti uztraucies, jo nav varējis trāpīt analīžu nododamajā trauciņā. Simona ir ļoti uztraukusies un jūt līdzi Filipam. Policists neskaidrajā un nepatīkamajā situācijā ievieš skaidrību… Vai Filips tagad jūtas labāk?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl