Komentāri

Protams, ka viena partnera slimīga greizsirdība var kaitināt un graut attiecības. Tomēr, kā vēsta pazīstamais teiciens par dūmiem un uguni, Simonas intuīcija strādā perfekti.

Pie ģimenes psihoterapeita Filips izsaka pretenzijas par Simonas greizsirdību. Ikvienā sievietē, ar kuru Filips vienkārši sarunājas, Simona redz potenciālu sāncensi. Reizēm gadās, ka viņa pat nabaga Filipu izspiegojot. Zvanot n-tās reizes uz darbu, sīki un smalki grib noskaidrot, ko šobrīd vīrs dara, ar ko sarunājas utt. Gadījies pat, ka Simona atplēsusi viņam adresētu vēstuli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Lai arī Simona apgalvo, ka Filips pārspīlē, viņai ir kāds jautājums….

Video

Filipa biroja sekretāre palūdz Simonai sevi aizvietot, kamēr viņiem ir lietišķa tikšanās ar klientu. Simona ir perfekcioniste un detalizēti pieraksta visu, kas jānodod gan sekretārei, gan arī Filipam. Un lai kāds tikai pamēģina pārmest, ka Simonai par greizsirdību.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl