8 komentāri

Pēc pēdējiem vēlēšanu rezultātiem varam secināt, ka nākamais prezidents būs Donalds Tramps, kurš jau ir sasniedzis 276 balsis, un uzvaru guvis Viskonsinas štatā. Donalds Tramps ir pazīstams ar plašiem un skaļiem skandāliem. Viņam ir ne tikai bagātība, bet arī stipra un mīloša ģimene, tostarp meita Ivanka Trampa. 

Donaldam Trampam ir pieci bērni un Ivanka Trampa ir otrs vecākais bērns. Šodien piedāvājam ielūkoties, Ivankas Trampas spožajā bērnības dzīvē, ko viņai nodrošinājis viņas tēvs Donalds Trumps. Ivanka kopā ar tēvu jau no mazotnes mirdzēja uz žurnālu vākiem, viņa palīdzēja vadīt tēva organizāciju Trump Organization. Viņa ir viena no ietekmīgākajiem Trampa bērniem, palīdzot tēvam, ne tikai prezidentūras kandidēšanas atbalsta kampaņās, bet arī dibinot pati savus uzņēmumus.

Ne kurai katrai sievietei bērnība ir bijusi rožu klāta. Dažas no mums priecājās, ka tēvs mums uzdāvinājis jaunāko Bārbijas lelli, bet citas priecājās, ka ir siltas mājas un ēdiens, ko pagatavot. Savukārt Ivankai Trampai par savu bērnību nebija jāuztraucas. Interneta vietnē Youtube.com ir ievietots videoklips, kurā skandalozā Donalda Trampa meita Ivanka Trampa izrāda savu bērnības istabu. Kāda bija viņas bērnība, skaties pavienotajā videoklipa.

Video

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl