VIDEO: dziedātāja Bejonse uzstāšanas laikā sākusi asiņot!

8 komentāri

Sestdien, sniedzot koncertu Bruklinā, dziedātāja Bejonse nepalika nepamanīta. Izpildot dziesmu, dziedātāja nejauši ar roku aizķēra auskaru, kas pārplēsa auss ādu un izraisīja asins tecēšanu. Dziedātāja ieraugot asinis nebija šokā, bet viņas rīcība bija gana pārsteidzoša. 

Kāds fans ir uzfilmējis video, kurā redzams, kā dziedātāja lepni aizmirst par atgadījumu uz skatuves. Uzstāšanas laikā dziedātāja juta, ka ar viņas ausi kaut kas nav kārtībā. Video ir redzams, kā dziedātāja ar roku nobrauc gar ausu ļipiņu un pārbauda, kas notiek ar ausi. Ieraugot asinis, Bejonses reakcija bija pārsteidzoša. Tā vietā, lai histēriski pamestu skatuvi, pat nepamirkšķinot acis, viņa izvēlējās turpināt savu uzstāšanos.

Šis video ir kļuvis par interneta hitu, un sociālajā vietnē Twitter.com ir radīts speciāls tēmtutirs #cutforbeyonce. Arī lielākie dziedātājas fani ir pamanījuši šo gadījumu un viņas dēļ ir gatavi sevi sagraizīt, paužot atbalstu dziedātājai. Vai cilvēki nav traki? Pat daži no faniem ir gatavi griezt savas ausis!

Foto

Video

Lasi vēl