VIDEO! Dāņu profesors apgalvo, ka sauļošanās krēmi ietekmē vīrieša auglību

1 komentārs

Kāds Kopenhāgenas universitātes profesors atklājis, kāpēc neauglība ir ļoti izplatīta vīriešu vidū. Ļaunuma sakne slēpjoties sauļošanās aizsargkrēmos, jo to lietošana negatīvi ietekmē spermas šūnas.

Dermatologs Raimonds Karls, kurš arī iepazinies ar dāņu profesora pētījumu, saka:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja mēs lietojam uz ādas kādu krēmu vairāk vai mazāk tā sastāvā esošās vielas iekļūst ādas dziļākos slāņos un uzsūcas, nonāk asinsritē. Viņš var darboties smadzenēs, viņš var darboties aizkuņģa dziedzerī, viņš var darboties sēkliniekos vīrietim. Viņš var darboties jebkur.

Dāņu profesors atklājis, ka saules aizsargkrēmi, nokļūstot vīrieša organismā, rada efektu, kas līdzinās sievišķam hormonam, ietekmējot spermatozoīdu aktivitāti. Taču dermatologs Raimonds Karls pētījuma objektivitāti gan apšauba. Viņaprāt, vīrieši savā dzīvē lieto daudz un dažādas lietas, kas negatīvi ietekmē spermas kvalitāti ( piem. alkohols), tas nozīmē, ka  šo kaitīgo vielu daudzums ir daudz lielāks nekā sauļošanās aizsargkrēma daudzums un iedarbība.

Foto

Ārstnieciskās kosmētikas Bioderma un Institut Esthederm pārstāvis Latvijā Uldis Veits  arī iepazinies ar dāņu skaļajiem izteikumiem. Vīrieša auglību it kā ietekmējot tieši viens konkrēts saules aizsargfiltrs. Filtri avobenzons vai oktokrilēns, kam mēģina “piešūt” dažādu kaitīgumu, neviens no šiem potenciālajiem kaitīgumiem nekur un nekad nav apstiprinājies.

Būtībā šie filtri ir klasiski, sen zināmi saules aizsragkrēmu sastāvā esoši aizsargfiltri. Kas ir augstu UV staru aizsargājošu efektivitāti, tie ir pilnīgi droši.

Krēmi ar šiem aizsragfiltriem noteikti ir atrodami arī Latvijas veikalu un aptieku plauktos. Veselībai kaitīgāk noteikti  būs saauļoties bez aizsargkrēma.

Gan paši vīrieši, gan dermatologs Raimonds Karls raidījumam Bez tabu atzīst, ka vīrieši daudz mazāk lieto saules aizsargkrēmu, tādēļ dermatologa kabinetos vīriešu ādas stāvoklim tiek pievērsta pastiprināta uzmanība. Ārsts atzīst, ka vīrietis ir riska faktors. Sievietes daudz vairāk rūpējas par savu ādu, ieraugot kādu veidojumu uz ādas, viņas uzreiz  dodas pie ārsta. Vīrietis uzskata, ka gan jau pāries un pie ārsta nereti dodas novēloti.

Video

 

TOP komentāri

  • Uldis
    0 0 0

    Uldis

    Nevienam no ES apstiprinātiem saules aizsrgfiltriem nav pilnīgi nekāda pierādīta saistība ar vīriešu neauglību!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl