VIDEO: daiļā aktrise Agnese Zeltiņa prot darīt arī dārza darbus

Komentāri

Ir cilvēki, kurus esam pieraduši redzēt tikai un vienīgi glancētu žurnālu pirmajās lappusēs, uz skatuves vai televīzijas un kino ekrānos, tādēļ ļoti grūti iedomāties, ka arī viņiem varētu patikt rušināties dobē, stādot puķes un sējot burkānus. Izrādās, ka daiļā aktrise un rotu zīmola Soulstones radītāja Agnese Zeltiņa ļoti gaida pavasari, lai varētu doties uz savu dārziņu un ķerties pie zemes darbiem.

Tāpat kā visiem dārza darbu veicējiem, arī Agnesei visgrūtākā šķiet nebeidzamā cīņa ar nezālēm, tādēļ aktrise izmēģina jaunu dārza darba rīku – dārza kultivatoru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Agnese ātri vien apgūst rīkošanos ar jauno palīgu dārza darbos un ir gatava sacensībai.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl