VIDEO: brīvdienu rīta kafijas vietā izmēģini kafijas smūtiju

1 komentārs

Tuvojoties brīvdienām, Kaspars Vendelis piedāvā izmēģināt kafijas smūtiju. Šo dzērienu ir ļoti patīkami baudīt siltos pavasara un vasaras rītos. Kaspars tieši šādu recepti izmēģina pirmo reizi, vēlreiz uzsvērdams to, ka gatavojot smūtijus droši var eksperimentēt.

Kafijas smūtijs

Sastāvdaļas:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
  • espresso vai vienkārši stingri savārīta kafija;
  • saldēts banāns;
  • mandeļu rieksti;
  • kokosriekstu piens;
  • čia sēklas;
  • medus.

Foto

Pagatavošana

Blenderī pirmās ieber mandeles, lai tās labāk sasmalcinātos. Var izmantot arī mandeļu skaidiņas. Saldētu banānu var iegūt, to stundu paturot saldētavā, pēc tam nomizo, sagriež un liek blenderī. Čia sēklas vairāk ir garšas eksperimenta nolūkos un tamdēļ, ka tās šobrīd ir “superfood”, bet pārāk ar šo produktu aizrauties nevajadzētu, jo pievienotas šķidras konsistences produktiem tās sāk uzbriest. No kokosriekstu piena vairāk jāpievieno ir tieši biezā bundžiņas satura daļa. Medus tiek likts klāt “par godu” gardēžiem un saldummīļiem. Ļoti karstā laikā šim dzērienam var pievienot arī ledu. Kaspars kafijas smūtiju ierosina pasniegt hipsteru stilā – puslitra burciņā.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl