VIDEO: brīvais puisis Dairis neliek mieru un uzspiež Baibai iedzert

Komentāri

Šova precētie pret brīvajiem septītās sērijas varonis Dairis ir koķets vīrietis, kuram patīk spītīgi pieturēties pie sava viedokļa un uzzināt pamatojumu citiem. Kāpēc šova laikā brīvais puisis Dairis vēlējās ”atbrīvot” Baibu?

Lai dzīve būtu rožaināka un mēle labāk rosītos, randiņa laikā Dairis bija izdomājis lielisku stratēģiju, apreibināt Baibu. Lai arī Baiba ir no tām sievietēm, kura nav draugos ar alkoholu un izvairās no tā lietošanas, tomēr pieklājības pēc Baiba piekāpās un nogaršoja Daira piedāvāto vīnu, jo saspringtais randiņš draudēja izgāzties un bija manāms, ka abi randiņa laikā viens par otru nebija stāvā sajūsmā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kāpēc Baiba randiņa laikā nejutās omulīgi un kādēļ Dairis nemitīgi piedāvāja Baibai iedzert vīnu, skaties jautrajā videoklipā!

Ja esi palaidusi garām randiņa pikantērijas, tās vari apskatīt šeit. Savukārt, kāpēc Baiba komentē, ka viņai ”uzsprāgs smadzenes”, lūko šeit.

Video

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl