VIDEO: bērnu našķis – čipsi. Mārtiņš Sirmais ieska gatavot no lavaša

Komentāri

Mūsdienu bērniem ir nelāgs ieradums – būt ļoti izvēlīgiem savā ēdienkartē. Pareizāk gan sakot – bērnu pamatēdiens ir ļoti vienkāršs, visbiežāk ne īpaši veselīgs, bet sarežģītus “mistrojumus” no dažādiem salātiem, dārzeņiem utt., lūdzu, nepiedāvāt. Kartupeļi frī, čipsi – tā, lūk, esot lieta….Tad nu nekas cits neatliek kā šos našķus padarīt daudzveidīgākus. 

Mārtiņš Sirmais raidījumā Sirmā ēdienkaratē piedāvā ļoti vienkārši un ātri pagatavojamus čipsus no lavaša. Mārtiņa vārdiem, runājot, lavašs ir vienkārši plāna maize vai pankūka, kuru var izmantot daž ne dažādos veidos, piemēram ietīt salātus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Sagriež lavašu  un ieliek krūzītēs – kā turziņas. Uzliek krūzītes uz pannas un ieliek vidēji karstā cepeškrāsnī ( laiks – ”uz aci” ). Kad kraukšķu virspuse kļūst brūngana, izņem pannu no cepeškrāsns un ļauj atdzist. Pēc tam lavaša turziņas izņem no krūzēm.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl