VIDEO: bēdīgā patiesība par attiecībām no vīriešu skatpunkta

Komentāri

Es nevaru izturēt to, ka mīlestība noveco. Tā sabrūk. Tas iemesls, kāpēc man nekad nav bijušas laimīgas attiecības. Vietnē Youtube publicēts video, kurā no vīriešu skatpunkta tiek stāstīts par attiecībām, to bēdīgo patiesību.

Līdzko kaisle pazūd, tā ir nāve. Viss pāriet. Vistraģiskākā sajūta ir apzināšanās, ka tas viss reiz beigsies… Džeisons Silva, video idejas autors, stāsta, ka ikviens cilvēks vēlas Ēdenes dārza sajūtu. Vēlas zosādu, laimes asaras. Galu galā cilvēku, kas aizskar dvēseli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Doma par to, ka viss reiz beidzas, ir tas, kāpēc manas attiecības izjūk.”

Es klausos skaistas dziesmas, skatos filmas. Toties mācos arī par to, ka nekas nav mūžīgs, ka visam ir beigas. Es joprojām cenšos atrast jēgu. Tāda ir patiesība.

Foto:

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl