Komentāri

Visām pazīstamais un sen aizmirstais Saldais pārītis arī tagad nebeidz pārsteigt. Attiecību krustugunis, karstas diskusijas un mīļi apskāvieni, ir katras sievietes ikdiena. 

Tumšas ielas, skaļi bļāvieni, ugunīgi skatieni – šī situācija nevar būt diez ko patīkama, ja sieviete viena pati dodas tumšajā nakts pastaigā. Saldajam pārītim, Filipam un Simonai arī kino apmeklējums var šķist baiss. Skaties video un uzzini, kurš tad beigu beigās ir tas ”mīkstais” un nobīstas!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Kā tu vari gribēt, lai tavā dzīvē viss ir kārtībā, ja pat skapis nav kārtībā? Ak, sievietes, ko darīsim? Skaties video!

Video

Video

Kā izvairīties no šīs neomulīgās situācijas, kad mīļotais apmeklē tualeti, bet tu, esi aizmirsusi uzkrāsoties. Līdz ar to mīļotajam esi iztraucējusi svarīgu procesu. Ko šajā krīzes situācija darīja saldais pārītis? Skaties video. Varbūt jau esi pazīstama ar šo situāciju!

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl