Komentāri

Ja esi nonākusi situācijā, kad nelielas svinības ir jārīko tikai vīriešu kompānijai, tad ielūkojies Gatavo 3 jaunākajā epizodē jau šodien. Gatavo3 Baiba klās un dekorēs galdu, pie kura mielosies  sportisti.

Baiba Prindule atgādina, ka dekorējot telpu un galdu, lielās lietas ir jānovieto pirmās. Šoreiz Baiba sāk ar svaru stieni un palmu. Metāla statīvi kalpo par lampiņu virteņu turētājiem. Galdu dekorējot, Baiba ir padomājusi par nelieliem kodiem, ko varētu nolasīt tikai  viesību dalībnieki, kas šoreiz ir sportisti – pulkstenis, grozs, svari, neliels galda futbols

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ideāli, ja dekoriem ir arī praktisks izmantojums. Piemēram, svaros pasniegs ēdienu. Maltīte servēta tiks arī uz svaru ripām. Uzzināt, ko Gatavo 3 meitenes cels skaisti izdekorētajā galdā, vari svētdien, 13. martā, plkst. 9.25 kanālā TV3.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl