Komentāri

Viena no seriāla Viņas melo labāk lielākajām intrigām – vai Marija reiz spēs salabt ar savu tēvu Māri. Arvis, labu gribēdams, nedaudz piekāpās Mārim un solīja izlīdzēt. Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr…

Tomēr Arvis nav uz mutes kritis – lai arī pamatīgi sastrīdējies ar savu mīļoto meiteni, viņš prot pielabināties un mīļi salīgt, piedāvājot braucienu uz Jūrmalu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Marija gan dod priekšroku kam saldākam. Uzzini, vai Marija un Arvis salaba, noskatoties šo video!

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl