VIDEO. Artūrs Skrastiņš jau Saldā pārīša laikā lieliski vadīja minēšanas spēli

0 Komentāru
VIDEO. Artūrs Skrastiņš jau Saldā pārīša laikā lieliski vadīja minēšanas spēli
Foto: ekrānuzņēmums

Vērojot seriāla Saldais pārītis varoņu Simonas un Filipa jeb aktieru Sandras Kļaviņas un Artūra Skrastiņa attiecību peripetijas, viennozīmīgi nevar pateikt, kurš parasti izbauda mazo, mīļo ķīviņu uzvaras garšu. Šodienas rezultāts – 2:1, Filipa tēlotāja Artūra Skrastiņa labā.

Sastrēgumu laikā auto šoferīši un pasažieri dažādi mēdz īsināt laiku. Kā ļoti atraktīvs pāris Filips un Simona nolemj spēlēt spēli, kurā jāuzmin, – kuri divi no spēles pretinieka trim apgalvojumiem ir patiesi, bet viens – meli. Simona apgalvo, ka reiz devusies ekskursijā kopā ar aktieri Andri Keišu, kinoteātrī sēdējusi līdzās Ainaram Mielavam un piedalījusies Ritas Lasmanes vadītajā svingeru kluba pasākumā. Filips ātri “atkoda”, kurš no sievas apgalvojumiem ir meli, taču kā veicās Simonai, skaties video.

Video

Filips nelaiž garām nevienu izdevību, tīši vai netīši nodemonstrēt savu attieksmi pret sievasmāti. Ar ko beidzas Simonas spilgtā, vienas aktrises teātra demonstrētā epizode, kurā viņa attēlo nesen dzimušo radinieku meitiņu?

Foto: Simonas performance

 

Video

Tomēr Simona jau nebūs Simona, ja paliks mīļotajam parādā. Pats, galu galā, vainīgs, ka klausa sievai uz vārda…

Video

0 Komentāru