Komentāri

Lielāko cīņu ar bezmiegu var saprast jaunie vecāki, kuriem mājās ir mazs bērniņš, kurš raksturu izrāda jau savās dzīves pirmajās dienās. Kā ar bērna negulēšanu galā tiek tēti?

Esam dzirdējušus dažādus kuriozus, kā vecāki tiek galā ar bērna likšanu gulēt un kā cīnās ar skaļiem bērna saucieniem nakts vidū, kad vecāku miegs ir visdziļākais. Noskaties šo video, un saskati līdzību, vai tiešām ir tā, ka vīrieši neredz, kas atrodas acu priekšā, un vai tiešam ir tā, ka vīrieši cenšas kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Skaties uzjautrinošo video klipu zemāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

 

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl