Komentāri

Mums pašām vienas no visskaistākajām bērnības atmiņām ir došanās uz teātri. Laika gaitā šis mākslas veids piedzīvo arvien jaunākas un dažādākas izpausmes, jo arī publika kļūst “prasīgāka”. Ja vēlies savam bērnam sagādāt pārsteigumiem pilnus brīžus, aizved viņu uz Zīmējumu teātri. 

Teātra izrādes bērniem var būt dažādas. Tādas, kur uz skatuves ir lelles, tādas, kur – aktieri. Izrādēs mēdz tikai dziedāt vai tikai dejot. Tagad teātrī ir iespējams zīmēt, un teātris tā arī saucas – zīmējumu teātris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raidījums Māmiņu klubs dodas uz Latvijas Nacionālo bibliotēku, lai kopā ar māmiņu Rūtu un viņas abām meitiņām piedzīvotu zīmējumu teātra izrādi Vilks. 

Foto

Izrādes režisors Varis Klausītājs stāsta, ka izrādē zīmēšana notiek uz skatuves, nevis tiek iznests jau gatava dekorācija – zīmējums. Izrāde Vilks ir latviešu tautas pasaku, mīklu un teiku izrāde. Galvenais varonis Vilks ir personificēts, un viņam ir ļoti daudz cilvēcīgu īpašību.

Zīmējumu teātra izrāde Vilks ir paredzēta mazajiem skatītājiem no 3 līdz 10 gadu vecumam.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl