Komentāri

Mums pašām vienas no visskaistākajām bērnības atmiņām ir došanās uz teātri. Laika gaitā šis mākslas veids piedzīvo arvien jaunākas un dažādākas izpausmes, jo arī publika kļūst “prasīgāka”. Ja vēlies savam bērnam sagādāt pārsteigumiem pilnus brīžus, aizved viņu uz Zīmējumu teātri. 

Teātra izrādes bērniem var būt dažādas. Tādas, kur uz skatuves ir lelles, tādas, kur – aktieri. Izrādēs mēdz tikai dziedāt vai tikai dejot. Tagad teātrī ir iespējams zīmēt, un teātris tā arī saucas – zīmējumu teātris.

Raidījums Māmiņu klubs dodas uz Latvijas Nacionālo bibliotēku, lai kopā ar māmiņu Rūtu un viņas abām meitiņām piedzīvotu zīmējumu teātra izrādi Vilks. 

Foto

Izrādes režisors Varis Klausītājs stāsta, ka izrādē zīmēšana notiek uz skatuves, nevis tiek iznests jau gatava dekorācija – zīmējums. Izrāde Vilks ir latviešu tautas pasaku, mīklu un teiku izrāde. Galvenais varonis Vilks ir personificēts, un viņam ir ļoti daudz cilvēcīgu īpašību.

Zīmējumu teātra izrāde Vilks ir paredzēta mazajiem skatītājiem no 3 līdz 10 gadu vecumam.

Video

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl