VIDEO: Aināra mīļotā nesaprašanā, kādēļ Sintija visu laiku ”ņirdz”!

Komentāri

Šova precētie pret brīvajiem pēdējā sērijā uz randiņiem devās burvīgā un smaidīgā Sintija, kura ar drošu sirdi atkoda, kurš no puišiem ir brīvais, un kuri bija meļi. Arī fināla raidījumā precēto puišu sievas nelikās mierā, un metās komentēt Sintiju un viņas smaidīgās izdarības.

Aināra un Edgara sievas nekautrējās teikt visu ko domā. Aināra dzīvesbiedre šova laikā bija nesaprašanā par Sintijas uzvedību un nebija saprotams, kādēļ Sintija visu laiku smīn un ķiķina. Arī par Sintijas uzdoto franču uzdevumu Aināra mīļotā cerēja, ka Ainārs nenodosies kaislīgiem franču skūpstiem. Šova gaitā neiztikt arī bez asprātīgiem komentāriem: ”viņa visu laiku ņirdz, par pilnīgi visu!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Kas šovā notika tik smieklīgs, un kā uz to reaģēja sievas, skaties pievienotajā video klipā, kur abu puišu otrās pusītes metas draiskos komentāros. Ja esi palaidusi garām, kāpēc Edgars iepazīstināja Sintiju ar savu Lindiņu, tad to vari noskatīties šeit, tas bija negaidīts pavērsiens.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl