VIDEO! Agnese Zeltiņa aicina: Rudenim nākot, nenodzēsīsim smaidu!

0 Komentāru
VIDEO! Agnese Zeltiņa aicina: Rudenim nākot, nenodzēsīsim smaidu!
Foto: ekrānuzņēmums

Raidījuma Košākai dzīvei vadītāja Agnese Zeltiņa aizkadrā atsauc atmiņā rudenim veltīto Valda Grēviņa dzejoli Virši zied un aicina: Rudenim nākot, nenodzēsīsim smaidu. Rudenī, izmantojot šā laika aktualitāti – viršus, mēs varam padarīt savu māju siltāku omulīgāku un krāšņāku.

Floriste Līga Rēķe-Madalāne demonstrē, kā viršu ziedēšanas laiku varam ienest savās mājās. Līga stāsta, ka virši ir ēriku dzimtas augi. Floristes darinātajās kompozīcijas virši tiek kombinēti kopā ar ērikām. Viršus jāizņem no plastmasas podiņiem un tad var stādīt gan stikla traukos, gan grozos.

Foto

Stikla traukā ieliek nedaudz keramzīta, bet augu izņem no plastmasas podiņa un liek traukā virs keramzīta. Gar trauka malām vēl pieber keramzīta graudiņus, taču ne pilnībā, – lai ”gaisma spēlējas”… Trauku  var izrotāt ar skaistu lenti, dekoratīvu taureni utml.

Kompozīciju grozā var novietot gan uz palodzes, gan galda, gan arī dārzā. Grozā ieliek plēvi, lai tā nelaiž cauri mitrumu. Šie augi ļoti mīl mitrumu, tādēļ tie ir daudz jālaista. Virs plēves grozā ber keramzītu. Nepieciešams tik daudz, lai virši grozā labi izskatītos.

Video

0 Komentāru