Veselība pirmajā vietā! Ilggadības dzēriens viņam un viņai

Komentāri
Veselība pirmajā vietā! Ilggadības dzēriens viņam un viņai

Tēja vīriešiem pie­šķirs iztu­rību, mund­rumu, stiprinās nervu sis­tēmu, atjaunos vīrišķās funkcijas, savukārt tēja sievietēm palielina imunitāti, sti­p­ri­na asinsvadus, nomierina nervus, ārstē maz­asinību, atvieglo “kritiskās dienas” un palīdz klimaksa periodā.

Tēja viņam

Ņem pusēdamkaroti priežu vai eg­ļu skujas, ēdamkaroti priežu un ēdamkaroti bēr­zu pum­puru, pusēdamkaroti staģes sak­ņu, 2 ēdam­karotes asins­zāļu zie­du, ēdam­karoti pelašķu. Skujas un pum­purus aplej ar puslitru auksta ūdens un atstāj uz diennakti. Tad ūdenim pie­vieno staģes sak­­nes un uz mazas liesmiņas uzvāra, pie­vie­no asinszāli un pe­lašķus. Sautē uz mazas lies­mas zem vāka, kamēr šķidruma paliek par trešdaļu mazāk. Izkāš, ielej pudelē un uzglabā aukstā vietā. Izmanto tējas uz­liešanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tēja viņai

Ņem pusglāzi mež­rozīšu augļu un pusglāzi sak­ņu, 2 ēdam­karotes āboliņa ziedu, ēdam­karoti staģes sakņu, 2 ēdamkarotes nātru, 2 ēdamkarotes asins­zāles, tējkaroti salvijas. Abas saknes aplej ar 1,5 l auksta ūdens un liek uz uguns. Kad uzvārās, nogriež mazu liesmiņu un sautē pusstundu zem vā­ciņa. Tad pie­ber mežrozīšu augļus un atkal sautē pusstundu. Pēc tam pievieno pārējās sastāv­daļas un sautē, kamēr šķidruma paliek trešā daļa no sā­kot­nējā apjo­ma. Atdzesē, izkāš, lej pudelē, dzer bez iero­be­žojuma. Iz­manto tējas uz­liešanai.

Foto

Lasi vēl