Vērtīgi padomi. Neizvēlies bērnam krustvecākus pienākuma dēļ

Komentāri

Mūsdienām raksturīgajā steigā mirkļu, kad apstāties, pabūt kopā ar sev mīļiem un tuviem cilvēkiem, nekad nevar būt par daudz. Mēs paši esam atbildīgi par to, cik skaistus un atmiņā paliekošus svētkus piedzīvosim.

Bērna kristību svinēšana allaž paliek katras ģimenes pārziņā. Mūsdienās daudzas ģimenes labprāt krista savu bērniņu – gan baznīcā, gan mūsu senču stilā, rīkojot krustabas. Raidījums Māmiņu klubs viesojas pie mazā Martina mammas Dinas, kura aizvadītajā vasarā rīkoja savam dēliņam kristības.

FOTO. Skaistās svinībās  katrs sīkums un detaļa ir svarīgi

Dienā, kad bērniņš tiek kristīts, viņi tic, ka bērnu sargās augstāki spēki. Kā arī šajā dienā bērns iegūs divus sargeņģeļus – krustmāti un krusttēvu, kuri būs līdzās un viņu sargās, kad vecāki to nevarēs. Tādēļ viens no vissvarīgākajiem un atbildīgākajiem vecāku uzdevumiem ir izvēlēties bērnam krustvecākus. Dinai ne mirkli nav bijušas šaubas, ka viņa dēla krustmāte būs viņas draudzene Dita, kura Martinam ir klāt jau no dzimšanas. Dita uzskata, ka krustmātei savs krustbērns ir jāmīl, citādi nemaz nevar būt. Ja cilvēku mīl, tad neatkarīgi no statusa ir vēlme gan dot viņam visu labāko, gan būt klāt visos dzīves brīžos – gan labos, gan grūtos. Nereti gadās, ka vecāki savai atvasei krustvecākus izvēlas pienākuma pēc kādu no radiniekiem, lai gan sirds saka priekšā, ka labprāt izvēlētos citus cilvēkus.

Par māmiņas Dinas pieredzi un padomiem, kā sarīkot krāšņas, mīļas un atmiņā paliekošas kristības, uzzini raidījuma ”Māmiņu klubs” sižetā.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl