Komentāri
Velk uz kašķi? “Gļuko” tehnoloģijas? Tu neesi viens! Svarīga informācija, kas jāņem vērā šajās dienās
Foto: Firesam!, VisualHunt

Ja arī tev ir sajūta, ka šajās dienas draugi, kolēģi, mīļotais mēdz nokaitināt ātrāk par citām reizēm, ja pēkšņi tehnoloģijas pieviļ, ja visu laiku kaut ko aizmirsti vai pārraksties, tad tu neesi viens! Kopš 19. decembra līdz pat nākamā gada 8. janvārim, Merkurs atrodas retrogrādā. Kas tas ir un kā tas ietekmē mūs, par to vairāk tekstā.

Portāls Skaties.lv ir apkopojis galvenās lietas, kas būtu jāņem vērā ikvienam, kurš vēlas sevi pasargāt no muļķīgiem konfliktiem un citām neuzmanībām šajās dienās. Jāpiezīmē, ka šāds planētu novietojums šogad ir jau ceturto (!) reizi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kas ir retrogrāds?

Īsi un vienkārši – tas nozīmē, ka šajā laikā atšķiras planētu virzības ātrums. Procesi, par kuriem atbildīga konkrētā planēta, šajā laikā tiek pamatīgi apgrūtināti. Piemēram, Merkurs ir komunikācijas planēta, arī atbildīga par dažādiem projektiem, darījumiem. Kopš 19. decembra līdz pat 8. janvārim Merkura retrogrāds atradīsies Mežāža zīmē. Kas šajā laikā ir īpaši izteikti?

Buramvārdi naudai, veiksmei, mīlestībai.

Retrogrāds Merkurs

Retrogrādā Merkura laikā, vienkāršiem vārdiem sakot, mēs tiekam “bremzēti”. Rodas pārpratumi savstarpējā komunikācijā, mēs mēdzam pārprast lietu kārtību un cits citu. Ir grūtāk saprasties ar apkārtējiem. Apvainošanās “ne pa tēmu”, dažādu situāciju dramatizēšana.

Vajadzētu pieminēt arī to, ka šajā laikā tehnoloģijas, kuras izmantojam arvien vairāk, mēdz “uzkārties” un laiku pa laikam niķoties.

Astroloģes ieteikumi, kā pareizi sagaidīt Jauno gadu.

Vārdu sakot, pirms griez, septiņas reizes izmēri, jo mēdzam pārrakstīties, nepareizi saskaitīt naudu, sajaukt adresātus, u.tml.

Autovadītājiem jābūt īpaši uzmanīgiem uz ceļa šajā laikā, jo arī starp spēkratu vadītājiem var būt nesaprašanās. Pievērs uzmanību mašīnas tehniskajam stāvoklim.

Tavs 2017. gada horoskops trīs vārdos.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl