Vēlies uzzināt, kur tavās mājās ir āderes? Jautā mājdzīvniekiem

Komentāri
Vēlies uzzināt, kur tavās mājās ir āderes? Jautā mājdzīvniekiem
Foto: pixabay.com

Ceļot un iekārtojot jaunu mājvietu, cilvēki arvien biežāk vēlas zināt, kur tajā ir āderes(ģeo­­­magnētiski nega­tīvās vietas)  un āderu krustpunkti. Ja nevari izsaukt “rīkstnieku”, kurš spēj noteikt, kur atrodas āderes, paseko līdzi, kā uzvedas tavi mājdzīvnieki. No āderēm atkarīga ne tikai tava un tavu tuvinieku, bet arī mājdzīvnieku labsajūta.

Atrodoties uz āderēm vai to ie­darbības zonā, māj­dzīv­nieki un māj­putni maina sa­vu izturēšanos, bet ilgākā laika periodā sāk sirgt ar da­žādām slimībām, piemē­ram, govīm, cūkām, aitām ar laiku attīstās locītavu rei­matisms, krampji, ālavība, tesmeņa slimības u.c. No mājdzīvnieku vidus ir tikai viens izņēmums – kaķi. Viņiem āderes iet ļoti pie sirds.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaķi — labprāt guļ uz āderēm vai to krustpunktos.

Suņi — ja būda no­vie­tota uz āde­rēm, suns tajā neguļ pat aukstā laikā.

Foto

Zirgi — jau pēc dažām dienām kļūst nervozi, uz­bu­dināti, bez iemesla svīst, cen­šas norauties, novājē pat pie ļoti la­bas barības. Ilgstoši at­rodoties bīstamajā vietā, tie var kļūt akli.

Govis — cenšas no­gul­ties šķēr­sām aizgaldam, iespēju robežās pat ār­pus tā. Stipri samazinās iz­slau­kums un konsta­tējamas jau mi­nē­tās slimības.

Cūkas — nepārtraukti ķil­dojas, apgrauž cita citai ausis, astes. Ļoti lēni aug, mazs svara pieaugums, bieži slimo.

Aitas — pārvietojoties it kā atduras pret āderu staro­jumu. Aizgaldā drūz­mējas neitrālajā zonā, spiežas viena pie otras, ganībās skraidelē ap mietu.

Vistas — labāk tup zemē nekā lak­tā, maza dējība un izkrīt spalvas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl