Vēlies būt tuvāk saviem elkiem basketbolā? Kļūsti par karsējmeiteni

0 Komentāru
Vēlies būt tuvāk saviem elkiem basketbolā? Kļūsti par karsējmeiteni
484981

Koši tērpi, pušķi un sportiskām emocijām piesātināta skatītāju zāle – tāda ir karsējmeiteņu uzstāšanās ikdiena. Rīt Latvijā ir starts EuroBasket 2015, kurā uz laukuma sportistu atelpai un skatītāju priekam uzstāsies Basketbola kluba “Ventspils” karsējmeitenes, Latvijas Universitātes karsējmeitenes un karsējmeiteņu grupa no Liepājas. Kā vari kļūt par karsējmeiteni, Skaties.lv/Sievietei jautā BK “Ventspils” karsējmeiteņu trenerei Anitai Lapiņai.

Lai kļūtu par karsējmeiteni, ir jābūt drosmei iznākt uz laukuma publikas priekšā. Vispirms gan jābūt drosmei pieteikties un atnākt uz klubu. Meitenes bieži baidās nākt, jo uzskata, ka jau jāprot viss, ko meitenes dara uz laukuma – špagatu, piramīdu, akrobātiskos elementus. Tas tikai izskatās ļoti sarežģīti. Nav tā, ka meitene, kura pirms tam neko nav līdzīgu darījusi, nevar iekļauties karsējmeiteņu grupā. Katrai tiek atrasta īstā vieta – cita ir dejotāja, cita – akrobāte. Gada laikā visu var izdarīt.  Lielo karsējmeiteņu grupā var  dejot no 15 gadu vecuma, taču ir arī mazās karsējmeitenes. Treniņi ir vismaz trīs reizes nedēļā, tas atkarīgs no nākamās nedēļas spēļu grafika. Ja jāuzstājas četrās spēlēs, tad treniņi ir katru dienu.

Par sava kluba basketbolistiem tikai fano

Protams, meitenēm klubā ir savi favorīti, par kuriem viņas tur īkšķus un fano, taču tas arī viss. Mums ir kodekss, ko ievērojam, attiecībās ar sava kluba basketbolistiem. Varam sasveicināties, novēlēt veiksmi spēlē, pateikt, ka bija lieliska spēle, taču nekādu draudzīgu vai romantisku attiecību meitenēm ar sportistiem nav.

Pāris liekie kilogrami netraucē

Ja meitenei ir daži liekie kilogrami, tad karsējmeiteņu grupā tas nav ”pasaules gals” kā baletdejotājām, vai mākslas vingrotājām. Galu galā – ja nebūtu spēcīgo, nedaudz apaļīgo meiteņu, tad tik viegli dejotājas nevarētu izveidot piramīdas. Spēcīgākās meitenes ir piramīdas “pamatos”, bet mazākās un trauslākās – “virsotnē”.

Krāsainie tērpi

Uz katru sezonu basketbola klubs šuj mums jaunus tērpus. To tiešām ir ļoti daudz. Spēles laikā vienā tērpā dejojam maksimums trīs dejas. Bet parasti gan mainām tos uz katru deju, atbilstoši dejas raksturam.

FOTO. Karsējmeiteņu svētki un ikdiena

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 Komentāru