Vēlas sajusties kā princese: pašmāju skaistumkonkursā uzmirdz šarmanta dejotāja Nadežda

2 komentāri
Vēlas sajusties kā princese: pašmāju skaistumkonkursā uzmirdz šarmanta dejotāja Nadežda
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Starp 30 vietējām skaistulēm, kuras sacenšas konkursā ”Mrs. Latvija 2020”, ir 32 gadus vecā dejotāja, horeogrāfe un trenere Nadežda Kokina. Izkoptā dejotājas talanta dēļ viņa konkursa finālā cer priecēt ar iespaidīgu numuru.

Kā Skaties.lv norāda Nadežda, mūsdienās meitenei ļoti reti izdodas pabūt princeses lomā, un šī iemesla dēļ viņa nolēmusi pieteikties konkursam ”Mrs. Latvija 2020”.

”Uz skatuves uzstājos diez gan bieži, jo tas ir saistīts ar manu profesiju. Bet ne reizi vēl nav sanācis piedalīties skaistumkonkursā. Šāda veida piedzīvojumu man sanāks sajust pirmoreiz.

Nav zināms, kas mani sagaida šajā konkursā, bet es esmu pārliecināta, ka gūšu gandarījumu un baudīšu patīkamu satraukumu tikai no piedalīšanās vien,” saka konkursante.

Nadežda ir pārliecināta, ka sievišķīgums un skaistums ir paslēpts katrā sievietē: ”Konkursam un komandai vienkārši mazliet jāpalīdz mums to visu atvērt.

Centīšos izdarīt visu, kas ir manos spēkos, lai skatītāji gūst gandarījumu un būtu sajūsmā no manas uzstāšanās.”

Nadeždas priekšnesums konkursa finālā solās būt iespaidīgs, jo viens no viņas talantiem ir dejas improvizācija: ”Varu dejot pie jebkādas mūzikas un uztaisīt šovu pat tad, ja dziesmu klausos pirmo reizi.”

Savukārt jautāta, ko, pēc viņas domām, iemieso sievišķīga sieviete, Nadežda saka: ”Manuprāt, sievišķīga sieviete ir maksimāli līdzīga princesītei! To arī nolēmu iemācīties, piedaloties šajā konkursā.”